در هرجای حاشیه ایستاده باشم یا هرجای متن، فرقی نمی کند. فصل ها عوض می شوند.این را سایه روشن عبور ابرها برشیشه های نورگیر می گوید. برگ های گل های  گلدان های پنجره ها. این همه واژه، این همه اگرها و اما ها، واژه هایی از اعماق سال ها و قرن ها، واژه هایی کهن که تو عاشقشان هستی و من سرگردانشان. بی بضاعتی من، سکوت من، بهانه های من، بیهودگی های روز، هراس های شب، به قاعدگی های آدم ها، بی قاعدگی های من، روزگار پریشان خاطری ها، این همه ها! چه فرقی می کند. فصل ها عوض می شوند. درخت ها می دانند و ابرها. کمی هم آسمان. وبیشتر پرنده ها. هرچه می خوانم از قبل گفته اند. هرچه می نویسم از قبل گفته اند.چه فرقی می کند. بگذار فقط نوشتن باشد. ابر باشد. درخت. آسمان. پرنده. نقطه در جا و بی جای جملات، ویرگول در نا بجاهایی دیگر. پرسش هایی در هر جمله. چه می شود علامت سوال بگذاریم انتهای هر جمله و از تعجب ها هم بگذریم. فصل ها عوض می شوند.

به که ماند؟ به که ماند؟ به که ماند؟ به که ماند؟

ها ,های ,ها، ,من، ,ماند؟ ,شوند ,به که ,که ماند؟ ,فصل ها ,ها عوض ,عوض می

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بازار من شاعرم به Game Town خوش امدید ماشین های روز دنیا - جدیدترین اتوموبیل ها بروزترین مطالب روز دنیا معرفی استارتاپ های جدید امیر دات پلاس آپلود عکس و فایل-آهنگ جدید-قالب وبلاگ-کورد پاتوق-چت روم-چتروم فارسی بلاگ وال استودیو وبلاگ تحقیقاتی متالورژی آشنایی بادیود تریستور ها